Tehno Store

VISITOR MARIAMA – 26″ – 6 BRZINI

Original price was: 19,500.00 ден.Current price is: 16,400.00 ден.

Бренд: VENERA FASHION
Краток опис: VISITOR MARIAMA – 26″ – 6 BRZINI
Шифра: S1260173

Брендови VENERA FASHION
Димензија на рам 17″ (42-44cm)
Димензија на Тркало 26″
Подкатегорија Женски
Модел Л
Дијагонала(")

26

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VISITOR MARIAMA – 26″ – 6 BRZINI”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart