Tehno Store

VISITOR – PLAYER 12″

Original price was: 8,750.00 ден.Current price is: 7,000.00 ден.

Бренд: VENERA FASHION
Краток опис: VISITOR – PLAYER 12″
Шифра: S1120003

Брендови VENERA FASHION
Димензија на рам 2-4 год.
Димензија на Тркало 12″
Подкатегорија Детски

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VISITOR – PLAYER 12″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart