Tehno Store

VISITOR WONDERLAND – 28″ – 6 BRZINI

16,900.00 ден

Бренд: VENERA FASHION
Краток опис: VISITOR WONDERLAND – 28″ – 6 BRZINI
Шифра: S1280142

Брендови VENERA FASHION
Димензија на рам 17″ (42-44cm)
Димензија на Тркало 28″ (700)
Подкатегорија Женски
Модел 6 БРЗИНИ
Дијагонала(")

28" (700)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VISITOR WONDERLAND – 28″ – 6 BRZINI”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart