Tehno Store

VIVAX Аспиратор CHO-60PM075A B

4,700.00 ден

Бренд: VIVAX 
Краток опис: Аспиратор CHO-60PM075A B + 3 години гаранција,  Моќност на моторот: 75 W
Шифра: 1208261

VIVAX Аспиратор CHO-60PM075A B + 3 години гаранција

  • Број на брзини: 3
  • Моќност на моторот: 75 W
  • Напојување / Вкупна моќност: 77 W
  • Минимално / Максимално ниво на бучава: 46 dB / 55 dB
  • Класа на енергетска ефикасност: Б
  • Тип на филтер: Акрилен филтер
  • Боја: Црна
  • Димензии на производот: 60 x 14 x 50 cm
  • Бруто / нето тежина: 4,8 kg / 5,9 kg
  • 3 години гаранција

Кујнски аспиратори VIVAX, традиционални по изглед, го комплетираат дизајнот на вашата кујна и создаваат вистинско кулинарско искуство во вашиот дом! Аспиратори со низок шум, како тивок разговор. Ледена светлина која заштедува енергија и овозможува подобра видливост при готвењето

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX Аспиратор CHO-60PM075A B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart