Tehno Store

VIVAX Вградливо индукциско решо BH-042IN

17,900.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Вградливо индукциско решо BH-042IN + 3 години гаранција, Тип на управување: Дигитален
Шифра: 1212650

VIVAX Вградливо индукциско решо BH-042IN + 3 години гаранција

 • Тежина (кг): 10
 • Тип на табла: Индукциска
 • Тип на управување: Дигитален
 • Моќност зона 1 моќност : 2000 W
 • Електрична зона 2 моќност: 2000 W
 • Електрична зона 3 моќност: 2000 W
 • Моќност зона 4 моќност: 2000 W
 • Нивоа за прилагодување на моќноста: 9
 • Боја: Црна
 • Тајмер
 • Дополнителни функции:  Автоматско безбедносно исклучување, Заклучување за деца, Сензор за тава, Режим на пауза
 • Димензии на производот: 59 x 52 cm
 • 3 години гаранција

Благодарение на најновата технологија, оваа плоча ја загрева тавата, а не ринглата, насочувајќи ја енергијата директно во готвењето, без дополнителна потрошувачка на енергија. Флексибилната зона за готвење ви овозможува да бидете независни од едно поле за готвење и ви дава поголема креативност и слобода

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX Вградливо индукциско решо BH-042IN”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart