Tehno Store

VIVAX вентилатор FS-30WPR

3,300.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: FS-30WPR, Моќност 50 W, Проток на воздух: 10,19 m3/min, Јачина на звук во стандардни услови (dB): 51,3 dB(A), 3 брзини на работа / 3 режими на работа

Вентилатор FS-30WPR
Моќност 50 W, Проток на воздух: 10,19 m3/min, Јачина на звук во стандардни услови (dB): 51,3 dB(A), 3 брзини на работа / 3 режими на работа (Normal/Natural/Sleep), 90° Автоматско хоризонтално вртење во широк лак, LED екран и индикатори на работа, контролна плоча со сензорско управување, Елегантно и квалитетно куќиште, тајмер 0-15 h, далечински управувач, Димензии на уредот: 31 x 102 x 31 cm, маса: 4,2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX вентилатор FS-30WPR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart