Tehno Store

Xiaomi Mi Air Purifier 3H EU

10,999.00 ден

Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Mi Air Purifier 3H EU, SMART прочистувач за воздух, OLED
Шифра: 73476 (SE-TE)

Спецификации

Бренд – Xiaomi

Продукт модел – AC-M6-SC

Димензии – 240 x 240 x 520 mm

Простор на покривање – До 45м2

Тежина – 4.8 kg

Волтажа – 100 – 240 v

Фреквенција – 50/60 Hz

Моќност – 38 W

CADR – 380 m/час

Пакување

              1x Mi Air Putifier 3H                   1x True HEPA Filter                       1x User Manual                        1x Power Cord

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Xiaomi Mi Air Purifier 3H EU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart