Tehno Store

Apple iPad 9 10.2-inch Wi-Fi 64GB ( Space Gray )

Original price was: 25,999.00 ден.Current price is: 23,999.00 ден.

Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPad 9 10.2-inch Wi-Fi 64GB ( Space Gray ), 10.2″ (2160-by
Шифра: 51786 (SE)

Apple iPad 9 10.2-inch Wi-Fi 64GB ( Space Gray )
 10.2″ (2160-by-1620 pixels) Retina IPS A13 Bionic chip 64-bit
 iPadOS 15
 64GB ROM
 Front camera 12 MP
 Rear camera 8 MP
 Bluetooth
 WLAN
 Non-removable Li-Po battery up to 10hrs
 PN: mk2k3hc/a

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Apple iPad 9 10.2-inch Wi-Fi 64GB ( Space Gray )”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart