Tehno Store

DELL Latitude 3520/i5-1135G7/15.6″FHD

50,499.00 ден

Бренд: DELL
Краток опис: DELL NB Latitude 3520, 11th Intel i5-1135G7 (4C,8MB,2.4GHz,up to 4.2GHz), 15.6″ FHD (1920×1080) AG 250nits, 8GB

DELL NB Latitude 3520, 11th Intel i5-1135G7 (4C,8MB,2.4GHz,up to 4.2GHz), 15.6″ FHD (1920×1080) AG 250nits, 8GB (2x4GB) DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, Cam&Mic, 3Cell 41WHr, Intel AX201 802.11ax, BT5.1, Backlit Kbd, Win10Pro, 3Y

Warranty 36M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DELL Latitude 3520/i5-1135G7/15.6″FHD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart