Tehno Store

Dell PC OptiPlex 3090SFF/i5-10505/8GB/256SSD/W11P

42,499.00 ден

Бренд: Dell
Краток опис: Dell OptiPlex 3090 SFF i5-10505/8GB RAM/256GB M.2/Keyboard+Mouse/Win11 Pro

Шифра: SAIA6300P

DELL PC OptiPlex 3090 SFF, Intel Core i5-10505 (6 Cores/12MB/12T/3.2GHz to 4.6GHz/65W), 8GB(1x8GB) DDR4, 256GB M.2 PCIe NVMe Class 35 SSD, Intel Integrated Graphics, DVD+/-RW, DP, HDMI 2.0, MS116 Mouse+KB216 Keyboard,TPM,200W 92% eff.PSU,Win11Pro,3Y

Warranty 36M

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Dell PC OptiPlex 3090SFF/i5-10505/8GB/256SSD/W11P”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart