Tehno Store

ELECTROLUX EMS-20300OX МИКРОПЕЧКА

7,999.00 ден

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5013336 (TE)

МИКРОПЕЧКА

МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ: 800 WATT, 5 НИВОА

ГРИЛ ОД 1000W

ДИГИТАЛНИ КОНТРОЛИ НА ДОПИР СО ЦЕЛОСНО ИНТЕРАКТИВЕН ЛЦД ДИСПЛЕЈ

ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА КРАЈ НА ГОТВЕЊЕТО

БРУТО-ВОЛУМЕН – КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА: 20.31

БУЧАВА: 60 ДБ

НАЧИНИ НА ГОТВЕЊЕ: СКАРА, МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА, КОМБИНИРАНО

ФАЗИ НА ГОТВЕЊЕ: 3

МАТЕРИЈАЛ ЗА ВНАТРЕШНОСТА: ОБОЕН ЧЕЛИК

НАПОН: 230V

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ELECTROLUX EMS-20300OX МИКРОПЕЧКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart