Tehno Store

Gorenje – Вертикален замрзнувач · FN6191DHX

31,990.00 ден

Бренд: Gorenje – Вертикален замрзнувач · FN6191DHX
Краток опис: Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 243 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 1850 mm

Бренд: Gorenje – Вертикален замрзнувач · FN6191DHX
Краток опис: Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 243 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 1850 mm

Основни информации
Тип на апарат
Вертикален замрзнувач
 Начин на поставување Самостоен
Линија
Essential линија
Енергетска класа
A+
Боја на апаратот
Сива металик
Боја на врата
Инокс боја
Врата
Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)
Основа
2 фиксни/2 прилагодливи ногарки
Број на ѕвездички
4
Карактеристики
Брзо длабоко замрзнување
Да
NoFrost NoFrost
Меморирање во случај на прекин на електрична енергија
Не
Рачка
Рачка со зглоб
Штедлива програма (EcoMode)
Да
Опрема
Сад за мраз
Не
Стаклена(и) полица(и)
6 pcs
Простор за замрзнување
1 врата, 6 фиоки
Осветлување на просторот за замрзнување
ЛЕД осветлување
Вентилатор за ладење
Не
Технички податоци
Slot-in:Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк
Ширина 60 cm
Разладувачка течност
R600A
Тип на монтажа
Дозволено
Број на независни системи за ладење
1
Број на компресори
1 компресор
Ширина
600 mm
Висина
1850 mm
Длабочина
640 mm
Бруто тежина на апаратот
69 kg
Нето тежина на апаратот
66 kg
Ширина на спакуван производ
640 mm
Висина на спакуван производ
1910 mm
Длабочина на спакуван производ
750 mm
Приклучна моќ
220-240 V
Фреквенција
50 Hz
Приклучна моќ
100 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Вертикален замрзнувач · FN6191DHX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart