Tehno Store

Gorenje – Хоризонтален замрзнувач · FH301CW

20,490.00 ден

Бренд: Gorenje – Хоризонтален замрзнувач · FH301CW
Краток опис: Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 303 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 1080 mm, Висина: 850 mm (GO)

Бренд: Gorenje – Хоризонтален замрзнувач · FH301CW
Краток опис: Енергетска класа: A+, Вкупен нето капацитет: 303 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 1080 mm, Висина: 850 mm (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Хоризонтален замрзнувач
 Начин на поставување Самостоен
Линија
Essential линија
Енергетска класа
A+
Боја на апаратот
Бела
Боја на врата
Бела
Врата
Метална врата
Шарка на вратата
Самозатварачка врата
Основа
4 тркалца
Број на ѕвездички
4
Карактеристики
Брзо длабоко замрзнување
Да
Заштита од замрзнување (FreezeProtect -15°C)
Да
Меморирање во случај на прекин на електрична енергија
Не
Штедлива програма (EcoMode)
Да
Опрема
Сад за мраз
Не
Простор за замрзнување
2 корпи
Осветлување на просторот за замрзнување
ЛЕД осветлување на капакот
Заклучување на вратата
Да
Технички податоци
Разладувачка течност
R600A
Тип на монтажа
Дозволено
Скриен кондензатор во куќиштето на апаратот
Да
Број на независни системи за ладење
1
Број на компресори
1 компресор
Ширина
1080 mm
Висина
850 mm
Длабочина
740 mm
Бруто тежина на апаратот
48 kg
Нето тежина на апаратот
45.5 kg
Ширина на спакуван производ
1130 mm
Висина на спакуван производ
890 mm
Длабочина на спакуван производ
770 mm
Приклучна моќ
220-240 V
Фреквенција
50 Hz
Приклучна моќ
75 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Хоризонтален замрзнувач · FH301CW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart