Tehno Store

Gorenje MO 20 E1W

5,590.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MO 20 E1W, Микробранова печка Essential линија, Бела бој
Шифра: 72459 (SE-TE)

Gorenje MO 20 E1W
 Микробранова печка Essential линија
 Бела боја
 Mоќност 800W
 Волумен: 20 Литри
 Механичко управување
 Ротирачка стаклена чинија
 Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje MO 20 E1W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart