Tehno Store

SAMSUNG MG23F301TAK / OL

10,699.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG MG23F301TAK/OL, Микробранова Печка, грил, црна боја, сив
Шифра: 67143 (SE)

SAMSUNG MG23F301TAK/OL
 Микробранова Печка
 грил
 црна боја
 сива рачка
 Капацитет 23л
 Самостоечка
 надворешна моќност (Микробранови) 800W
 (1.150 W Max)
 електронска контрола
 керамичка внатрешност
 стаклена ротирачка чинија
Готвењето со свежи продукти е едноставно
Замени ја практичната готова храна со здрави домашни специјалитети благодарејќи на микробрановата печка Samsung Muse 3. Со помош на 20 однапред нагодени режими за готвење може да подготвиш јадење од свежи продукти за само неколку минути.
Збогати го изгледот на твојата кујна
Збогати ја кујната со помош на модерната микробранова печка Samsung Muse 3 со карактеристичен преден дел од црно стакло што претставува составен дел од екстериерот, тенки линии и со соодветна рачка и кристално син екран, како и детално сребрено тркало.
Керамиката ја одржува чистотата
Микробрановата печка Samsung Muse 3 се карактеризира со мазна керамичка внатрешност што лесно се одржува, не се гребе и која со текот на времето нема да ја изгуби бојата. Антибактериската внатрешност што е отпорна на гребење направена е за да трае.
Заштеди пари со помош на режимот ЕСО
За да заштедиш на сметките за електрична енергија, нагодувањето на режимот ЕСО на новата печка Samsung Muse 3 обезбедува најмала потрошувачка на енергија во режим на мирување и значително ја намалува потрошувачката на енергија.
Совршенство во подготовката на јадења
Постигни совршенство секојпат кога подготвуваш јадења благодарејќи на системот со тројна дистрибуција на микробранови – микробрановите печки имаат карактеристична внатрешност со три отвори што нудат поширока покриеност и порамномерна распределба на топлината.
Испробај ги омилените традиционални рецепти
Избери некои од разновидните домашни рецепти што се однапред програмирани на микробрановата печка Samsung Muse 3 и уживај во познатите вкусови со едноставно притискање на копче.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG MG23F301TAK / OL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart