Tehno Store

Lenovo Tab 4 7 (TB-7305F) SILVER 7″ Wi-Fi

5,399.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 7 (TB-7305F) SILVER 7″ Wi-Fi , IPS LCD capacitive t
Шифра: 49947 (se)

Lenovo Tab 4 7 (TB-7305F) SILVER 7″ Wi-Fi
 IPS LCD capacitive touchscreen
 16M colors
 Резолуција: 1024×600 pixels
 Chipset: Mediatek MT8161 Процесор
 Процесор: Quad-Core 1.3GHz Cortex A53
 Внатрешна меморија: 16GB
 microSD
 up to 64 GB
 Рам Меморија: 1 GB
 Примарна Камера: 2 MP
 autofocus
 Секундарна Камера: 0.3 MP
 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
 dual-band
 hotspot
 Bluetooth v4.0
 FM radio
 Sensors: Accelerometer
 OS: Android v7.1 Nougat
 Батерија: Non-removable Li-Ion 3450 mAh

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo Tab 4 7 (TB-7305F) SILVER 7″ Wi-Fi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart