Tehno Store

Lenovo TAB M10 (TB-X505L)

Original price was: 10,999.00 ден.Current price is: 8,999.00 ден.

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M10 (TB-X505L), White, 10.1″ Wi-Fi + 4G, IPS LCD capa
Шифра: 49950 (SE)

Lenovo TAB M10 (TB-X505L)
 White
 10.1″ Wi-Fi + 4G
 IPS LCD capacitive touchscreen
 16M colors
 Резолуција: 1280 x 800 pixels
 Процесор 2.0GHz ARM Qualcomm QUAD Core
 Внатрешна меморија: 32GB
 microSD
 up to 256GB
 Рам Меморија: 2 GB
 Примарна Камера: 5 MP
 autofocus
 Секундарна Камера: 2 MP
 WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
 dual-band
 hotspot
 Bluetooth v4.0
 FM radio
 Sensors: Accelerometer
 OS: Android OS
 v8.01
 Батерија: Non-removable Li-Ion 4850 mAh
 PN: ZA4H0064PL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo TAB M10 (TB-X505L)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart