Tehno Store

Lenovo USB Smartcard Keyboard – тастатура

2,700.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: 3-zone layout, US English with Euro symbol, Wired via USB, Weight 1060 g, Smart cards that comply with ISO

Шифра: 4X30E51041

Бренд: Lenovo
Краток опис: 3-zone layout, US English with Euro symbol, Wired via USB, Weight 1060 g, Smart cards that comply with ISO

Шифра: 4X30E51041

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo USB Smartcard Keyboard – тастатура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart