Tehno Store

Lenovo V15 G3 IAP Black 15.6″ FHD i7-1255U

39,800.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис:15 G3 IAP Black, 15,6″ FHD, i7-1255U, 16GB RAM, 512GB SSD, Integrated Intel Iris Xe, no OS

Шифра:82TT0055RM

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo V15 G3 IAP Black 15.6″ FHD i7-1255U”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart