Tehno Store

Philips BT3226 / 14

3,099.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT3226/14, Тример за брада, Боја Црна, Иновативен систем
Шифра: 33223 (SE)

Philips BT3226/14
 Тример за брада
 Боја Црна
 Иновативен систем Lift & Trim: Интегрираниот чешел ги подига и ги насочува влакненцата во оптималната позиција за сечење
 за лесно обликување
 Двојно наострени метални ножеви од нерѓосувачки челик
 20 должини  од 0
5 до 10 мм
 Прецизност (големина на чекорите) 0.5mm
 LED индикатор
 Работа со или без кабел
 Батерија NiMh
 60мин безжична употреба со 1h полнење
 Без потреба од подмачкување
 Додатоци што можат да се мијат
 Чешел
 Торбичка
 Четка за чистење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips BT3226 / 14”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart