Tehno Store

Philips BG3010 / 15

2,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BG3010/15, Тример за тело, Боја Сива, Систем за удобност
Шифра: 33221 (SE)

Philips BG3010/15
 Тример за тело
 Боја Сива
 Систем за удобност на кожата: ги пресекува влакната со различна должина без контакт со кожата со острите рабови 1 фиксна поставка за должина 3мм
 Елемент за бричење:  заоблени врвови и хипо-алергенска фолија
 Wet & Dry (суво и мокро): 100% Водоотпорен
 Ергономска рачка за максимална контрола
 Безжична употреба
 8h полнење
 50min работа
 Батерија NiMh
 LED индикатор
 Четка за чистење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips BG3010 / 15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart