Tehno Store

Philips DST5010 Пегла на пареа

Original price was: 3,590.00 ден.Current price is: 2,999.00 ден.

Бренд: Philips
Краток опис: Philips DST5010/10, Пегла на пареа, Боја Сива бела, 2400W, регул
Шифра: 74692 (SE)

Philips DST5010/10
 Пегла на пареа
 Боја Сива бела
 2400W
 регулирачка пареа 40г/мин
 ударна пареа 160г/мин
 вграден систем за Anti-Calc
 Spray
 Нелеплива подлога SteamGlide Plus
 Drip stop систем
 удобна рачка
 320мл резервоар за вода

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips DST5010 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart