Tehno Store

Philips FC9351 / 01

10,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на м
Шифра: 70669 (SE-TE)

 Philips FC9351/01
 Правосмукалка
 Боја Црно црвена
 Моќност на моторот 1900 W
 Вшмукувачка моќ 370 W
 ниво на бучност 82db
 Собирање на прашина без кеса во сад
 EPA 10 филтер
 Капацитет на садот за прашина 1.5л
 Телескопска цевка
 Радиус на користење 9м
 Должина на кабел 6м
 Додатоци: Стандардна Четка
 Мала четка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips FC9351 / 01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart