Tehno Store

Philips FC9729 / 09

17,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9729/09, Правосмукалка, Боја Црно црвена, според дирек
Шифра: 71424 (SE-TE)

Philips FC9729/09
 Правосмукалка
 Боја Црно црвена
 според директиви на ЕУ
 Моќност на моторот 650 W заменува 2200W
 Енергетска класа АAA
 ниво на бучност 76db
 Собирање на прашина без кеса во сад
 Капацитет на садот за прашина 2л
 Motor filter: филтер се мие
 Телескопска цевка
 Радиус на користење 10м
 Должина на кабел 7м
 Додатоци: TriActive Четка
 Мала четка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips FC9729 / 09”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart