Tehno Store

Philips GC7846 Парен Генератор

Original price was: 13,399.00 ден.Current price is: 11,389.00 ден.

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC7846/80, Парен Генератор, Боја Сино Црна, OptimalTemp,
Шифра: 74735 (SE-TE)

Philips GC7846/80
 Парен Генератор
 Боја Сино Црна
 OptimalTemp
 2400W
 мах. 6.5 bar притисок
 ударна пареа 420г/мин
 регулирачка пареа 120г/мин
 OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници)
 керамичка плоча SteamGlide
 1.5л резервоар за вода
 должина на кабел 1.65м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips GC7846 Парен Генератор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart