Tehno Store

Philips HC5612 / 15

3,599.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HC5612/15, Машинка за шишање, Боја Црно Сина, жичана и б
Шифра: 33445 (SE)

Philips HC5612/15
 Машинка за шишање
 Боја Црно Сина
 жичана и безжична употреба
 Должина од 0.5-28мм
 Ширина на сечиво 41мм
 Самоостречки сечива
 до 75 мин работа
 полнење 8h
 торбичка
 Battery type:Ni-MH

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips HC5612 / 15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart