Tehno Store

Philips QC5115 / 15

2,199.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips QC5115/15, Машинка за шишање, Боја Црна, жичана употреба
Шифра: 33520 (SE-TE)

Philips QC5115/15
 Машинка за шишање
 Боја Црна
 жичана употреба
 Должина од 0.5-21мм
 11 должини
 Самоостречки сечива
 без потреба од подмачкување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips QC5115 / 15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart