Tehno Store

PS5 Blu-Ray Edition + PS5 Gran Turismo 7

39,999.00 ден

Бренд: SONY
Краток опис: PS5 Blu-Ray Edition, PS5 Gran Turismo 7,, Процесор:AMD Zen 2-based CPU with 8 cores at 3.5GHz, Графика:AMD RDNA 2

Нема на залиха

 • PS5 Blu-Ray Edition
 • PS5 Gran Turismo 7
 • Процесор:AMD Zen 2-based CPU with 8 cores at 3.5GHz
 • Графика:AMD RDNA 2, 10.28 TFLOPs, 36 CUs at 2.23GHz
 • RAM меморија: 16GB GDDR6
 • Диск (Storage):825GB SSD
  Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)
 • Wi-Fi 6 IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
 • Bluetooth 5.1
 • HDMI,USB

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS5 Blu-Ray Edition + PS5 Gran Turismo 7”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart