Tehno Store

PS5 Dualsense Wireless Controller Starlight Blue

4,590.00 ден

Бренд: SONY
Краток опис: PS5 DualSense Controller

Бренд: SONY
Краток опис: PS5 DualSense Controller

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS5 Dualsense Wireless Controller Starlight Blue”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart