Tehno Store

Rowenta AC476901

5,189.00 ден

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta AC476901, Рачна Правосмукалка, Боја Кафеава, Безжична, В
Шифра: 71353 (SE-TE)

Rowenta AC476901
 Рачна Правосмукалка
 Боја Кафеава
 Безжична
 Време на всмукување 16мин
 Подвижен контејнер за отпадоци за суво всмукување 350мл
 додаток четка за недостапни места
 Постојан филтер
 Батерија 7
2V
 16ч полнење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rowenta AC476901”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart