Tehno Store

SAMSUNG VCC5240S3R / BOL

5,299.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VCC5240S3R/BOL, Правосмукалка, Порше црвена боја, Моќнос
Шифра: 64667 (SE)

SAMSUNG VCC5240S3R/BOL
 Правосмукалка
 Порше црвена боја
 Моќност на моторот 1800 W
 Вмукувачка моќ 400 W
 ниво на бучност 83db
 Собирање на прашина во кеса
 Капацитет на садот за прашина 2.4л
 Контрола On/Off
 6 степени на моќност
 Микро Филтер на издув
 Pena филтер на мотор
 INOX Телескопска цевка
 Четка 2-Step (NB-250)
 додатоци за ќошина и пајажина
 Витливо црево 360
 Автоматско повлекување на кабелот
 Радиус на движење 9

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG VCC5240S3R / BOL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart