Tehno Store

Rowenta TN9300F6

4,699.00 ден

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN9300F6, Машинка за шишање, AIRFORCE ULTIMATE, Боја црн
Шифра: 74132 (SE)

Rowenta TN9300F6
 Машинка за шишање
 AIRFORCE ULTIMATE
 Боја црно-потокалова
 Вшмукување на влакната
 Нож Титаниум 42мм
глава што се мие
 Употреба за коса
 0.5-18мм
 четка за чистење
Чешел
 масло
 кабел 2м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rowenta TN9300F6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart