Tehno Store

SAMSUNG HW-C450/EN soundbar

12,899.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: Преносен Bluetooth звучник Моќност: 300 W Конекција: USB, дигитален аудио влез, Bluetooth Боја: Црна

Шифра:8806094906400

Dolby Audio / DTS Virtual:X,
Subwoofer, длабок, богат бас со безжичен subwoofer, extra bass, Adaptive sound Lite, Surround Sound Expansion, Game,  2.1 Chanel, Total Power 410W, Dolby 2ch, Controlling TV and SB with One Controller Bluetooth, HDMI, USB

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG HW-C450/EN soundbar”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart