Tehno Store

SAMSUNG VCC4550V36 / BOL

5,999.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VCC4550V36/BOL, Правосмукалка, Плава боја, Моќност на мо
Шифра: 64666 (SE-TE)

SAMSUNG VCC4550V36/BOL
 Правосмукалка
 Плава боја
 Моќност на моторот 1800 W
 Вмукувачка моќ 360 W
 ниво на бучност 83db
 Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора
 Капацитет на садот за прашина 1.3л
 Контрола Body Var.
 6 степени на моќност
 Микро Филтер на издув
 Pena филтер на мотор
 INOX Телескопска цевка
 Четка 2-Step (NB-250)
 додатоци за ќошина и пајажина
 Автоматско повлекување на кабелот
 Радиус на движење 9

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG VCC4550V36 / BOL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart