Tehno Store

SONY слушалки MDRZX110W

890.00 ден

Бренд: SONY
Краток опис: SONY слушалки MDRZX110W – Звучници во вид на купола од 30мм за балансиран звук
Шифра: MDRZX110W.AE

SONY слушалки MDRZX110W

  • Звучници во вид на купола од 30мм за балансиран звук
  • Високоенергетските неодимиумски магнети нудат моќен звук
  • Фреквентен опсег од 12Hz–22kHz
  • Обложени слушалки за удобно слушање
  • Избор на бои кои ќе одговараат на вашиот стил
  • Слушајте со часови со обложените слушалки за зголемување на удобноста
  • Звучници во вид на купола од 30мм
  • Фреквентен опсег од 12Hz–22kHz
  • Лесен дизајн за максимална удобност
  • Supra-aural слушалки од затворен тип со фреквентен опсег од 12Hz–22kHz и обложени слушалки.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONY слушалки MDRZX110W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart