Tehno Store

ST E867EI Superior Technology

1,599.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST E867EI Superior Technology, Безжична машинка за потстрижување
Шифра: 33240 (SE)

ST E867EI Superior Technology
 Безжична машинка за потстрижување и бричење 6 во 1
 Потстрижување
 бричење
 тример за нос
 тример за коса
 сечила од нерѓосувачки челик
 батерија на полнење
 се полни за 8 часа
 вклучени адаптер за полнење
 четка за чистење
 масло за подмачкување
 постоље

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ST E867EI Superior Technology”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart