Tehno Store

ST Kingmarkt HJC1901-F

6,499.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST Kingmarkt HJC1901-F, Superior Technology, Безжична 2во1 Стапч
Шифра: 31965 (ST)

ST Kingmarkt HJC1901-F
 Superior Technology
 Безжична 2во1 Стапчеста вертикална правосмукалка
 моќност 200W
 капацитет на батерија Li-ion 22.2V
 2200mAh
 алуминиумска телескопска цевка
 сино бела боја
 2 нивоа на моќност
 4.5m должина на кабел
 Голема четка за подови
 2 додатоци
 1.2л капацитет на резервоар
 ХЕПА филтер
 Време на работа до 30 мин со помала брзина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ST Kingmarkt HJC1901-F”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart