Tehno Store

ST HC-U4639AC

699.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST HC-U4639AC, Superior Technology, Жична Машинка за шишање, црн
Шифра: 73404 (SE)

ST HC-U4639AC
 Superior Technology
 Жична Машинка за шишање
 црна боја
 Моќен АС мотор
 сечила од нерѓосувачки челик
 контрола на нивоата
 4 додатоци за шишање (3/6/9/12mm)
 четка за чистење
 средтсво за подмачкување
 чешел
 2м кабел

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ST HC-U4639AC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart