Tehno Store

ST VCC-2001HWT

4,599.00 ден

Бренд: ST
Краток опис: ST VCC-2001HWT, Superior Technology, Правосмукалка со канистер,
Шифра: 31977 (SE)

ST VCC-2001HWT
 Superior Technology
 Правосмукалка со канистер
 2000W моќност на моторот
 Плаво-сребрена боја
 2.5л капацитет на канистерот
 2 ХЕПА филтри
 влезен HEPA филтер и излезен HEPA филтер
 Телескопска цевка
 2 вклучени четки за чистење
 5 метри должина на кабел
 автоматско вовлекување на кабелот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ST VCC-2001HWT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart