Tehno Store

SAMSUNG VC07M2110SR / GE

6,499.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VC07M2110SR/GE, Правосмукалка, Црвена боја, Моќност на м
Шифра: 72930 (SE-TE)

SAMSUNG VC07M2110SR/GE
 Правосмукалка
 Црвена боја
 Моќност на моторот 700 W
 Вмукувачка моќ 180 W
 ниво на бучност 80db
 Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора
 Капацитет на садот за прашина 1.5л
 Класа на енергетска ефикасност A
 INOX Телескопска цевка
 Четка 2-Step (NB-930)
 додатоци за ќошина и пајажина
 Автоматско повлекување на кабелот
 Радиус на движење 9м
  • Anti-Tangle турбина
    Anti-Tangle турбината обезбедува поконзистентно вшмукување* каде што нема да дојде до запушувања од влакната и со тоа се одржува оптимално вшмукување долго време.
  • Без мака
    Уживај во правосмукалката со Anti-tangle турбина и лесно одржувај ги местата и спречи запушување од прашинаи влакна. Покрај тоа, Easy Dustbin садот за прашина со едно притискање на копчето се отвара и празни.
* Врз основа на внатрешно тестирање, беше тестирано на вентилатор на турбина користејќи мешавина од миленичиња коса и коса од подот. Во споредба со конвенционалниот Samsung VC21F50VNAR / EV
Лесно се отвара
1. ЧЕКОР
Едноставно откачи го садот.
2. ЧЕКОР
Отвори го капакот
3. KЧЕКОР
Испразни ја содржината од садот и корпата без напор и врати ја назад. Без да си ги извалкаш рацете или да го допираш капакот.
Лесно се преместува и користи
КОМПАКТЕН ДИЗАЈН
Комапктен дизајн ти помага со помалку напор брзо да ја исчистиш цела куќа. Samsung VC2100 е 22%‡ покомпактен во големината* , така што е лесен за влечење и преместување во домот.
* Во споредба со Samsung VCC6562V3G / XEV

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG VC07M2110SR / GE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart