Tehno Store

ThinkVision E24-28 23.8″ FHD IPS (1920×1080); HDMI, DP, VGA

8,800.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Вработените од новата генерација бараат монитори со остра резолуција, јасност на сликата и лесна употреба. Со својот 23,8-инчен дисплеј,

Шифра: 62B6MAT3EU

Ергономски дизајн за зголемена продуктивност

Вработените од новата генерација бараат монитори со остра резолуција, јасност на сликата и лесна употреба. Со својот 23,8-инчен дисплеј, 3-страниот Nearless Edge панел, ThinkVision E24-28 е одличен за секојдневна работа. Со HDMI, DP и VGA портите нуди разновидно поврзување. Моделот е со два звучници 1.5W. Ергономскиот дизајн, со широк опсег на подигање, навалување и вртење од ± 360°, ја зголемува удобноста на корисникот и продуктивност, го прави паметен избор за канцеларии.

Visible area 23.8″ (527.04×296.46 mm) In-Plane Switching
Brightness 250 cd/m2
Contrast ratio 1000:1
Pixel Pitch[mm] 92 dpi
Response time 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode)
H / V viewing angles 178° horizontal, 178° vertical
Аspect ratio 16:9
Resolution FHD (1920×1080)
Emissions compliance Energy Star Certified, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Silver, RoHS
Connector 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA
Stand Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand
Color Black
Warranty 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ThinkVision E24-28 23.8″ FHD IPS (1920×1080); HDMI, DP, VGA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart