Tehno Store

ThinkVision T27i-30 27″ FHD (1920×1080), HDMI/DisplayPort

13,800.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 27-инчниот ThinkVision T27i монитор со широк екран. 

Шифра: 63A4MAT1EU

Нема на залиха

Савршена слика за професионалци.

Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 27-инчниот ThinkVision T27i монитор со широк екран. T27h нуди брилијантен FHD дисплеј погоден за канцелариска работа и медиуми. Поврзување со DisplayPort, HDMI, USB. Држачот за монтирање може да се подигне и прилагоди во положба погодна за вас. Панелот покрива 99% од гамата на бои sRGB.

Visible area 27″ (597.9×336.3 mm), In-Plane Switching
Brightness 300 nits
Contrast ratio 1000:1
Pixel Pitch[mm] 0.3114×0.3114 mm
Response time 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode)
H / V viewing angles 178° (+/- 89°)H/178° (+/- 89°)V
Аspect ratio 16:9
Resolution FHD (1920×1080)
Emissions compliance Energy Star Certified, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS
Connector DP cable, USB Type-A to Type-B cable
Stand Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand
Color Black
Warranty 3 години

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ThinkVision T27i-30 27″ FHD (1920×1080), HDMI/DisplayPort”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart