Tehno Store

ThinkVision T32p-20 31,5″ UHD (3840×2160) , HDMI/DisplayPort

Original price was: 34,900.00 ден.Current price is: 27,700.00 ден.

Бренд: Lenovo
Краток опис: Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 32-инчниот ThinkVision T32p монитор со широк екран. T32p нуди брилијантен QHD дисплеј погоден за канцелариска работа и медиуми.

Шифра: 61F2GAT2EU

Савршена слика за професионалци.

Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 32-инчниот ThinkVision T32p монитор со широк екран. T32p нуди брилијантен QHD дисплеј погоден за канцелариска работа и медиуми. Поврзување со DisplayPort, HDMI, USB-C, како и достапен USB хаб со четири USB 3.1 Gen1 порти од типот A. Држачот за монтирање може да се подигне и прилагоди во положба погодна за вас. Панелот покрива 99% од гамата на бои sRGB.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ThinkVision T32p-20 31,5″ UHD (3840×2160) , HDMI/DisplayPort”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart