Tehno Store

VIVAX микробранова MWO-2078

5,599.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Mикробранова MWO-2078, Бела боја, 20Л, 700W, Механички контроли, 5 нивoа на, моќност, Тајмер

Шифра: 02356321

VIVAX микробранова MWO-2078

Бела боја
20Л
700W
Механички контроли
5 нивoа на моќност
Тајмер
функција одмрзнување
стаклена чинија
Димензии 44x34x26 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX микробранова MWO-2078”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart