Tehno Store

Xiaomi Electric Shaver S700 EU

7,499.00 ден

Бренд: Xiaomi
Краток опис: Mi Electric Shaver S700, Машинка за бричење, суво и мокро користење, се мие под вода, IPX7

XIAOMI Mi Electric Shaver S700
 Машинка за бричење
 суво и мокро користење
 се мие под вода
 IPX7
 Керамички сечила со исклучително долг животен век
 главата се отстранува за полесно чистење
 ЕСМ технологија за поостри ножиња
 полнење 2 часа
 60 мин користење
 Приклучок: Type C
 BHR5720EU

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Xiaomi Electric Shaver S700 EU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart