Tehno Store

Gorenje – Стаклокерамичка плоча · ECT648ORAW

23,990.00 ден

Бренд: Gorenje – Стаклокерамичка плоча · ECT648ORAW
Краток опис: Начин на поставување: Вграден, Ширина: 600 mm, Висина: 54 mm (GO)

Бренд: Gorenje – Стаклокерамичка плоча · ECT648ORAW
Краток опис: Начин на поставување: Вграден, Ширина: 600 mm, Висина: 54 mm (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Стаклокерамичка плоча
Линија
Gorenje by Ora-Ito 2
Боја Бела
Тип на плоча
Стаклокерамичка плоча
Рабови на плочата
Брусен раб на плочата
Карактеристики
StayWarm – одржување на топлина
Да
FishZone Да
PowerZone Да
Управување
Начин на управување
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер Да
Површина за готвење
Зона за готвење напред лево
Hi-light грејач со PowerZone функција
Ø лево напред (mm)
210
Моќност на зоната за готвење лево напред
2100 W
Моќност на 2. зона за готвење лево напред
3000 W
Зона за готвење десно напред
Hi-light грејач
Ø десно напред (mm)
145
Моќност на зоната за готвење десно напред
1200 W
Зона за готвење лево назад
Hi-light грејач
Ø лево назад (mm)
145
Моќност на зоната за готвење лево назад
1200 W
Зона за готвење десно назад
Овален hi-light грејач
Ø десно назад (mm)
170X265
Моќност на зоната за готвење десно назад
1500 W
Моќност на 2. зона за готвење десно назад
2400 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Стаклокерамичка плоча · ECT648ORAW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart