Tehno Store

Gorenje MO 20 E1S

5,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MO 20 E1S, Микробранова печка Essential линија, Сребрена
Шифра: 72458 (SE-TE)

Gorenje MO 20 E1S
 Микробранова печка Essential линија
 Сребрена боја
 Mоќност 800W
 Волумен: 20 Литри
 Механичко управување
 Ротирачка стаклена чинија
 Димензии (Ш x В x Д): 451x257x343 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje MO 20 E1S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart