Tehno Store

Huawei MediaPad T10s (Agassi3-W09A) WiFi

Original price was: 9,999.00 ден.Current price is: 7,499.00 ден.

Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T10s (Agassi3-W09A) WiFi , 10″ инчи, IPS LCD cap
Шифра: 50356 (SE-TE)

Huawei MediaPad T10s (Agassi3-W09A) WiFi
 10″ инчи
 IPS LCD capacitive touchscreen
 16M colors
 Резолуција:1920 х 1200 pixels
 Процесор Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A53 & 4×1.50 GHz Cortex A53)
 Внатрешна меморија : 16 GB
 microSD до 32 GB
 2GB РАМ
 Задна камера 5MР; Предна камера 2MP
 Andorid 10
 Батерија Li-Po 5100mAh

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Huawei MediaPad T10s (Agassi3-W09A) WiFi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart