Tehno Store

Iskra HY-1302 smoothie maker

1,999.00 ден

Бренд: Iskra
Краток опис: Моќност: 200-300W, Напон: 220-240v -50/60 Hz, Зафатнина на садот: 0,6л, Преносен сад со отвор за пиење …

Шифра: Iskra HY-1302

Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker

  • Моќност: 200-300W
  • Напон: 220-240v -50/60 Hz
  • Зафатнина на садот: 0,6л
  • Преносен сад со отвор за пиење
  • Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик
  • Едноставно управување и чистење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Iskra HY-1302 smoothie maker”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart