Tehno Store

Midea MM720C2AT2(W)

4,999.00 ден

Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea MM720C2AT2(W), Микробранова печка, Бела боја, 20Л, 700W, М
Шифра: 60636 (SE)

Midea MM720C2AT2(W)
 Микробранова печка
 Бела боја
 20Л
 700W
 Механички контроли
 5 нивoа на моќност
 Тајмер
 функција одмрзнување
 звучна сигнализација за крај на програмот
 стаклена чинија
 Димензии 44x36x23 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Midea MM720C2AT2(W)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart